منی که هیچ علاقه ای به اخبار و ت و حتی آب و هوا و فوتبال و غیره ندارم،امروز ی نرم افزار برای با خبر شدن از تمامی اخبار ها دان کردم:/ بعد من نهایت خبر خوندنام مال بچگی هام بود و اونم خوندن صفحه حوادث رومه بود که ی جایی دیدم خیلی اوضاع داغونه و روحیمو نابود میکنه دیگه نخوندم:/ به همین جهت هم همیشه بیخیال عالم بودم خخخخ ولی خب عوضش امروز حسابی ضایع شدم چون بلند شدم رفتم مدرسه و بی خبر از تعطیلی توی خیابون یخ زدم چون فقط ی سویشرت پوشیده بودم:/ البته ناگفته نماند که خوشحالم شدم هم چون صد تا تست فیزیکو کامل نزده بودم همم اینکه با وجود اونهمه زبان خوندن دیروز بازم میلنگیدم و امتحان مهمی داشتیم:/ دیگه فردا هم تعطیل شه خیلی خوب میشه خخخخخخ منم که کلا سه شنبه ها تعطیلم و ایوووول خخخخ فقط کاش این گوگل قطع نمیشد.من خیلی به دردسر خوردم:/گوناه داریم بخدا:/ دنیا عصر اینترنتهههه اصن وقتی نیستا:'( +همین کارا رو میکنن ملت یکی یکی میخوان از ایران برن دیگه**** ***-_____-(اعصاب نمیذارن برا آدم کع)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران باتری رهایی از اسارت تفکر فروشگاه کولر گازی مرکزی لوازم خانگي مصطفي مشهد ( بازرگاني هوکو) ما در زمینه طراحی سایت بی رقیب هستیم. ☆Clash☆Bazar☆ مشاور جوان Michael